Sympatický vláček Thomas s tratí, značky Fisher-Price

Hledáte hračku, kterou si děti zamilují na prní pohled? A chcete, aby byla bezpečná, kvalitní a spolehlivá? Všechny tyto požadavky vám splní zn. Fisher-Price, která doprovází děti od útlého věku.

Vláček Thomas s tratí se dá pohodlně umístit i do obývacího pokoje. Jeho elektrická kola se ovládají jednoduše pomocí tlačítka na řídítkách. Hledáte-li návrhy na dárek, vláček je hračka určená nejen pro chlapečky, ale i holčičky si ho oblíbí.

Veselé barvy, pohodlný tvar a bezpečné posezení jsou základními požadavky, které si klademe při výběru a nákupu hraček pro naše děti. Důležitý je také kvalitní a snadno omyvatelný materiál, ze kterého je vyroben Vláček Thomas.

vlacek-thomas

Návrhů na dárky je nepřeberné množství, ne vždy moderní hračky dokáží vzbudit zvědavost, být přitažlivé, zaručeně zabavit malé děti a splňovat veškeré nároky. Vláček Thomas s dráhou od firmy Fisher-Price je opravdu skvělý, pro dítě bude prvním silným zážitkem a věřte, že se zabaví i tatínek.

Je velmi roztomilý, můžete jej umístit nejen do dětského pokoje, ale i v obývacím pokoji, pokud máte dost místa je veselým doplňkem a budete mít vaše dítě stále pod dohledem. Je však možné nechat vláček Thomas s tratí i na zahradě nebo na terase.

Pro děti je důležitý pohyb na čerstvém vzduchu a se svým oblíbeným vláčkem se vydovádí do sytosti a v bezpečí. Správně volené hry stimulují dětskou fantazii, pomáhají k zdravému růstu, formují jejich charaktech a rozvíjí zvídavost.

V tomto případě, formou skvělé zábavy, se dítě obeznámí s prními technickými výrobky. Ideální věk na prohánění se vláčkem Thomas je od jednoho do tří roků. Pro ty nejmenší je bezpečnější jezdit jen po kolejnici, později, až se lépe obeznámí s ovládáním, mohou se projíždět a zkoušet dobrodružství na zahradě.

Stisknutím tlačítka se dítě snadno a rychle naučí uvést do pohybu nebo zastavit vláček. Tato zkušenost mu dodá sebevědomí a odvahu. Některé hráčky z dětství nám zůstanou ve vzpomínkách po celý život. Vláček Tomas s dráhou se může stát jedním z nich.

Zakoupit online

Vrať se na nápady na dárek