Vodní filtr Sawyer Mini ideální pro cestovatele a do přírody

Kdo má rád cestování a život ve volné přírodě určitě přivítá a ocení výrobek od firmy Sawyer na filtrování vody. Nejprodávanější model, který je možné spolehlivě použít a byl testován i v extrémních podmínkách je Sawyer Mini 128.

Je vhodný k použití kdekoliv, kde není na dosah pitná voda, na cestách v cizině, ve volné přírodě a nebo v různých emergentních situacích. Hledáte-li dárek pro manžela, přítele, bratra či kamaráda, vodní filtr Sawyer Mini patří mezi nejvyhledávanější dárky pro muže.

Nevyžaduje pumpování a nevyužívá žádné chemikálie. Je snadno uchopitelný do dlaně a velmi jednoduchý k použití, není třeba žádná speciální dovednost, používat jej mohou například i děti na táboře.

vodni-filtr-sawyer

Je lehký a skladný, vejde se i do malého batohu. Nemá žádné části, které by se mohly rozbít. Za minutu pohodlně přefiltrujete 2 litry vody. Součástí filtru je i skladný sáček se závitem a stříkačka k vypláchnutí filtru po použití.

Filtr Sawyer Mini je možné využít v přírodě a můžete skrz něj pít jako brčkem vodu přimo z potoků a jezer. Ideální je při návštevě různých zemí, kde si nejste jistí nezávadností vody.

Prostřednictvím redukce namontujete filtr přímo na vodovod. Patentovaná technologie filtru zadrží 99,9999 % všech zdraví škodlivých bakterií jako je salmonela, cholera atd.

Firma Sawyer dodává tyto filtry do různých zemí světa, kde nezávadná voda je vzácností a díky tomu, v současné době miliony lidí má pitnou vodu. Výrobek splňuje velmi přísné americké nároky EPA a NSF.

Společnost Sawyer je vývojářem filtrační technologie PointONE. Vodní filtr je skvělý doma i na cestách, pohodlný, praktický a především spolehlivý, je ideálním dárkem pro muže, který miluje sport a cestování. 

Filtr Sawyer Mini je perfektní i v případě, kdy si nejste jistí kvalitou vody ve standardních plastových lahvích. Jednoduše namontujete na závit filtr Sawyer Mini a můžete bezstarostně pít.

Firma Sawyer nabízí od roku 1984 nejlepší a technologicky nejvyspělejsí řešení produktů určených k ochraně před sluncem, hmyzem a filraci vody. Filtr Sawyer Mini je zárukou kvality a spolehlivosti pro milovníky cestování.

Zakoupit online

Vrať se na dárky pro muže