Ultrazvuková čistička na šperky GemOro UltraSpa Dual Ultrasonic

Jestliže vaše přítelkyně neodolá před výkladní skříní, aby si se zájmem prohlédla vystavené boty a líbí se jí moderní modely, s otevřenou špičkou, s plochou podrážkou, v barvách, které snadno skloubí s oblečním nebo barevnými doplňky, uděláte jí radost  atraktivním modelem Aldo dámské kozačkové sandály Tharesa ve stylu Gladiátor.

Patří mezi oblíbené trendy dárky pro přítelkyni a pro každou moderní dívku a ženu. Boty mají otevřenou špičku, tenké boční barevné řemínky, zdobené vpředu třásněmi. Na zadní straně nohy je vsazený zip po celé výšce kozačky.

Římské sandály Aldo mají pohodlnou lehce polstrovanou stélku. Jsou přitažlivé a vyhledávané. Otevřené sandálové kozačky Gladiátor působí mladistvě a svěže. Kanadská společnost Aldo je předním světovým prodejcem obuvy a módních doplňků ve více než 90ti zemích světa.

vysoke-gladiatorky-aldo

Tato značka je na trhu již od roku 1972 a svými výrobky plně uspokojuje a přináší radost a pohodlí svým zákazníkům. Aldo Tharesa Gladiator, přitažlivé kozačkové sandály s třásněmi jsou určeny pro stylové mladé ženy, které rády obměňují, dbají o svůj vzhled a věnují pozornost módním doplňkům.

Můžete je darovat vaší přítelkyni k narozeninám, k výročí nebo k jakékoliv jiné příležitosti. Model ve stylu Gladiátor, úžasné sandály ve vysokém provedení, bez podpadku, vypracované uvnitř s měkkou podšívkou, jsou v dokonalém provedení a  barevném tónu, nemůžete je přehlédnout, upoutají vaši pozornost.

Gladiátorky vypadají výborně, nosí se pohodlně a jsou velmi oblíbené. Není to obvyklá nudná obuv pro každodenní nošení, ale nabízí mnohem víc svou něžnou extravagancí. Gladiátorky, své pojmenování převzaly po slavných římských bojovnících a jsou dnes na první příčce v módním žebříčku.

Kvalitní a pohodlná obuv je základem pro zdravou chůzi a když se k tomu připojí i atraktivní vzhled modelu, žádná žena neodolá, je to skvělý dárek jako šitý na míru. Dámská obuv, značky Aldo přináší líbivý a moderní design, v souladu se světovými trendy, který ocení i náročné klientky.

Zakoupit online

Vrať se na dárky pro přítelkyni