Sada dvě sklenice flute Waterford Crystal rubínové barvy

K romantické večeři ve dvou patří elegantně prostřený stůl, květiny, porcelán a broušené sklo prvotřídní kvality. Mezi známé výrobce křišťálového skla se řadí irská společnost Waterford Crystal, založená v roce 1783. Jejich výrobky se chlubí nádherným, obzvlášť vysokým leskem, indexem lomu, pomocí oxidu olova.

Výrobky firmy jsou známé v mnoha zemích světa. Přípitek z těchto sklenic chutná zcela jinak! Firma spolupracuje se špičkovými designéry. Ke kouzelnému posezení ve dvou nesmí chybět romantické dárky.

Popíjet šampaňské a víno z luxusních sklenic značky Waterford Crystal Lismore, dodají setkání mimořádnou důstojnost. Opravdu krásné jsou dva kusy, sklenice flute, rubínové barvy s elegantním výbrusem.

waterford-crystal-flute

Ideální na šumivé víno a sekt, charakteristické svým flétnovým tvarem. Jsou vyrobeny z prvotřídního křišťálového skla a uspokojí i ty nejnáročnější. Jsou vhodným romantickým dárkem ke svatému Valentýnu, k vánocům, k narozeninám a k různým výročím.

Volba takového dárku svědčí o vytříbeném vkusu dárce a učaruje na první pohled. Sklářská firma Waterford Crystal se nachází v jihovýchodní části Irska, ve městě Waterford, podle kterého převzala název, založená bratry George a William Penrose.

Po válce v roce 1947 přispějel k rozkvětu společnosti český emigrant, sklář Karel Bačík, spolu s designérem Miroslavem Havlem. Kdo si potrpí na honosně prostřený stůl a rád si vychutnává šumivé víno, k dokonalé pohodě nesmí chybět sada dvou barevných, broušených sklenic na štíhlé stopce.

Nádherná kombinace křišťálové stopky s rubínovou barvou skleničky, je dokonalou ozdobou. Hledáte-li dárek vhodný pro ženu i pro muže k romantickému setkání, sada dvou kusů luxusních sklenic zn.

Waterford Crystal s diamantovým leskem, budou skvělým překvapením, ozdobou prostřeného stolu a milou vzpomínkou na půvabný večer, který můžete kdykoliv zopakovat a případně doplnit dalším broušeným sklem.

Dvojice krásných sklenic rubínové barvy s kouzelným diamantovým třpitem, jsou luxusním romantickým dárkem ke každé příležitosti a zůstanou ozdobou domácnosti. Prestižní výrobce křišťálu Waterford Crystal dodává na světový trh luxusní sklenice, vázy a různé skleněné nádobí moderního provedení a špičkové kvality.

Zakoupit online

Vrať se na romantické dárky