Veselý keramický bílý hrneček ve tvaru WC na kávu a na čaj

Již prní pohled na obrázek vyvolá úsměv na tváři. Viděli jste někdy miniaturu WC? Sympatický keramický hrnek v nezvyklém provedení, ve tvaru toalety upoutá určitě pozornost.

Bílý WC hrneček na kávu a na čaj je originální, veselý a hodí se zvláště pro ty, kteří mají smysl pro humor a dobrou náladu. Vtipná snídaně naladí přijemně na celý den. Tento hrneček přitahuje svým nezvyklým tvarem a může být originálním dárkem zvláště pro mladé.

V každé domácnosti je vítaným pomocníkem a přispěje k veselé mysli. Kdo chce, může ho darovat kamarádovi, sousedce nebo někomu v rodině. Kdo hledá například nevšední dárek k 18. narozeninám, určitě našel to pravé.

wc-hrnek

Hrnek, od Big Mouth Toys, je věrnou napodobeninou záchodové mísy.Tmavý proužek připomíná toaletní desku a celý tvar působí opravdu legračně. Tento keramický výrobek, hrnek na kávu ve tvaru toaletní mísy, lze bez problémů vložit do myčky.

Jeho údržba je jednoduchá, užívání je běžné jako s ostatními hrnky, které máte v kuchyni na čaj nebo na kávu. Tento neobvyklý kousek nádobí je vhodný i jako veselá originální dekorace.

WC hrnek je skvělý dárek pro všechny vtipálky a přinese dobrou náladu. Můžete ho použít jako nádobku na bombóny, sladké nebo slané sušenky, na cukr a nebo jako podstavec na svíčku.

Také v koupelně na poličce je legračním doplňkem. Jako dárek k narozeninám mezi přáteli je sympatickou pozorností, která zvedne náladu. Je dostatečně velký i na zmrzlinový, ovocný či šlehačkový pohár.

Pěkně se v něm vyjímá i barevná květinka, která zpestří a oživí prostřený stůl na zahradě nebo na terase. Bílý hrnek v nevšedním tvaru, jako dárek k narozeninám má mnohostranné použití, ideální k zábavné snídani na čaj nebo kávu nebo k posezení, naplněný sladkou pochoutkou a nebo jako legrační dekorace kdekoliv v bytě.

Jestli jste ještě nenašli dárek k 18. narozeninám a hledáte-li něco nevšedního, zábavného a zároveň účelného pro vašeho kamaráda nebo blízkého se smyslem pro humor, hrneček ve tvaru WC bude jedinečným překvapením a zárukou dobré nálady.

Zakoupit online

Vrať se na dárky k 18. narozeninám