Krásný luxusní zlatý prsten posetý diamanty na důkaz lásky

Dostat darem exkluzivní zlatý prsten s diamanty je snem každé ženy. Blíží se kulaté výročí od okamžiků, na které radi vzpomínáte a které vás hřejí na srdci? Šperk je tím nejvhodnějším dárkem k vyjádření lásky a úcty.

Nádherný prsten ze žlutého zlata, posetý diamanty, patří mezi nejpřitažlivější a nejcennější dárky k výročí svatby nebo vašeho prvního setkání. Připomene vám št'astné chvíle vašeho života.

Je vyznáním lásky. Tento prsten upoutá na první pohled svou elegancí. Moderní, luxusní provedení je důkazem vytříbeného vkusu. Lesk žlutého 10 karátového zlata se krásně prolíná se třpytem briliantů.

zlaty-diamantovy-prsten

Tyto jsou vsazeny v jemném ladném tvaru do dvou proužků, které se proplétají kolem tří větších diamantů, vybroušených do obdélníkového tvaru, s výbrusem stupňovým, jež se nazývá bageta.

Existují různé faktory, které dávají diamantům svou neobyčejnou krásu. Přesně vybroušený tvar je jedním z nejdůležitějších kroků. Barva se hodnotí na stupnici od bezbarvé až po zřetelně žluté nebo nahnědlé.

Zkratka 1 Cttw značí celkovou karátovou váhu. Clarity – čistota diamantu je dána počtem obsažených cizorodých látek. Všichni víme, že diamant je nejcennější z drahokamů.

Je to nejčistší krystalická forma uhlíku, která vznikla uvnitř země v důsledku silného tlaku a vysoké teploty. Diamant je přírodní nejtvrdší známý nerost, který se nikdy nepoškrábe a po vybroušení si udrží svou brilanci napořád.

Jeho tvrdost, trvanlivost a čistota symbolizuje svazek ženy a muže, proto je nejpopulárnější drahokam osazovaný do šperků a zejména do prstenů. Říká se, že působí příznivě na uchování pevných vztahů, vyvolává lásku a dodává na průzračnosti partnerských vztahů.

Od nepaměti je uznávaným důkazem bohatství. Má dokonce i léčivou sílu. Podle různých pramenů se mu připisuje mnoho pozitivních vlastností a vlivů na lidské tělo, na duši a na všechno co jej obklopuje.

Léčení drahými kameny je staré jako lidstvo samo. Zlaté šperky s diamanty jsou vždy vyznáním oddané lásky. Mají své opravdové neskonalé kouzlo. Darovat zlatý prsten s diamanty je symbolem elegance, luxusu a věčným projevem lásky. Jsou důkazem vašeho krásného vztahu a svědčí o vašem vkusu.

Zakoupit online

Vrať se na dárky k výročí

Kocour Silvestr a kanárek Tweety, atraktivní figurka Lenox

Svět animovaných filmů, kdy dobro vždy zvítězí nad zlem, s patřičnou dávkou humoru, milují snad všichni bez rozdílu věku. Již v roce 1945 byl poprvé uveden kreslený film, dobrodružství kocoura Silvestra a jeho kamaráda kanárka Tweety.

Roztomilé postavičky se rychle rozšířily ze Spojených států do různých zemí na světě ve známém animovaném seriálu Looney Tunes. Tweety letní atraktivní figurka Waterglobe, přitahuje svými pestrými barvami a milým provedením.

kocour-silvestr

Patří mezi vyhledávané dárky pro naše děti. Podobu těmto hrdinům dal Warner Bros v mnoha kreslených příbězích. Bavili se při nich generace dětí různých národů, byly přeloženy do mnoha jazyků.

Jméno Silvestr je odvozené od slova silvestris, což je latinský název divoké kočky. Přitažlivé dárkové provedení figurky Tweety, která si pohodlně lebedí v koupací misce pro ptáčky, zatímco kocourek Silvestr závistivě vzdychá na slunci a ovívá se vějířem, zaujme zcela jistě pozornost.

Tato veselá scénka rozvíjí dětskou fantazii. Figurka je vyrobena z ručně malované pryskyřice, široká asi 10 cm. Nápaditá soška zahrnuje osvětlení LED displej a tím zvýraznuje detaily.

Legrační scénka je milým dárečkem pro každou příležitost a zároven' ozdobí dětský pokojíček. Roztomilé velké oči a ještě větší nohy kocourka Silvestra a jeho malého kamaráda Tweety, pobaví děti a připomenou řadu dobrodružství z kouzelného seriálu, ve kterém se kocour stále neúspěšně snaží ukořistit malého žlutého kanárka Tweetyho.

Jejich život se odehrává v malém domku s babičkou, která je vždy na straně Tweetyho a snaží se kanárka ochránit před neustálým dorážením kocoura Silvestra. Výrobek je vybaven ochrannou známkou Lenox a WARNER BROS Entertainment Inc.(S13). Je zárukou kvality a originality.

Hledáte-li přitažlivý dárek, který potěší a rozveselí děti i rodiče, určitě jste na správné adrese. Zvířátka, zvláště ta z kreslených filmů, jsou mezi dětmi velmi oblíbená. Sympatický kocourek Silvestr a bystrý kanárek Tweety v atraktivním provedení figurky waterglobe jsou kouzelným dárkem pro vaše vnoučata.

Zakoupit online

Vrať se na foto dárky

Kosmetický kufřík Shany

Kosmetický kufřík Shany

Luxusní batoh Kipling

Luxusní batoh Kipling

Pánské hodinky Stuhrling

Pánské hodinky Stuhrling

Pero Livescribe SmartPen

Pero Livescribe SmartPen