Luxusní bílá skřín na šperky a kosmetiku se zrcadlem

Máte pozvání na svatbu a nevíte si rady s výběrem dárku? Máme pro vás krásné elegatní zrcadlo - skřín na šperky a bižuterii, dá se uzamknout ozdobným klíčem proti nezvaným hostům a je vhodná do jakéhokoliv interiéru.

Skřínka obsahuje spoustu závěsů a háčků na náhrdelníky, náušnice, náramky, hodinky, ale i šátky, sluneční brýle a různé další doplnky k oblečení. Ve spodní části jsou dvě zásuvky, na uložení třeba parfémů a kosmetiky.

Je to opravdu luxusní svatební dárek pro novomanžele, kteří si zakládají svou novou moderní domácnost. Tato elegantní zrcadlová skřín, o rozměru 46 cm x 43 cm x 147 cm, bílé barvy, umožnuje přehledné uložení šperků a doplnků, na které se nebude prášit.

zrcadlova-skrin

Má několik zásuvných kapsiček na prsteny nebo náušnice a různé přihrádky i na šály a kravaty. Najdou v ní své místo všechny drobné osobní věci a cennosti. Může být součástí vybavení ložnice, koupelny nebo šatny.

Výhodou je krásné velké zrcadlo, úspora místa, uzamykatelnost a opravdu pěkné provedení. Úložný prostor je vyložený sametem a je možné nastavit sklon zrcadla dle potřeby.

Poslouží a uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka svou praktičností a vkusem. Tento moderní bytový doplněk je vhodný do každé domácnosti a ocení ho dívky i ženy v každém věku.

Není to klasický kus nábytku, je to skřín, zrcadlo, zamykací dvířka a stojan na šperky, všechno v jedné podobě, promyšlené do minimálních detailů. Jestliže hledáte dar pro novomanžele, naše zrcadlo s úložným prostorem v elegantní bílé barvě je opravdu ideálním nápadem jak uspokojit mladý pár.

Bude jim navždy připomínat vstup do nového společného života, slavnostní chvíle a svatební veselí. Tímto darem určitě potěšíte obdarovaného i vás, je určený právě na tuto příležitost.

Zakoupit online

Vrať se na svatební dary

Panova flétna

Panova flétna

Světelná zeměkoule

Světelná zeměkoule

Kosmetický balíček

Kosmetický balíček

Dětská cestovní postýlka

Dětská cestovní postýlka